info@endkimya.com.tr
0216 629 66 11 - 18 Whatsap 0533 146 43 18

Bizden Haberler

Endüstriyel Sıvı El Yıkama
  • 22 Ekim 2020, 00:48
  • 9

ENDÜSTRİYEL SIVI SABUN

Kirli İş ortamında elleri yağlanan işcilerin çalışanların, kendilerini zorlamadan ellerine zarar vermeden hızlı olarak temizlemesini sağlar.

İno Kimya Endüstriyel Temizlik Ve Bakım Ürünleri

Kimya sektöründe geniş bir ürün yelpazesi bulunan İNO KİMYA, stratejik coğrafi konumu sayesinde başta Asya, Avrupa, Orta doğu ve Afrika olmak üzere tüm dünyaya hızlı ve kısa sürede ürün tedariki sağlamaktadır. .

Küresel pazarda aktif rol alan ve sürekli gelişe[...]

Temizlik malzemelerini çocuklardan uzak tutun!

Evdeki temizlik malzemeleri farklı renkleri ve şişeleriyle, çevresini yeni tanımaya başlayan çocukların merakını uyandırabiliyor. Ancak temizlik malzemesi gibi kimyasal maddelerin içilmesi, her yıl milyonlarca çocuğun mide borusunun yaralanmasına ve daha tehlikeli sonuçlara yol açabiliyor. 

Çocuk Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. A. Nadir T[...]

Türk mühendislerin geliştirdiği endüstriyel temizlik cihazları dünyaya açılıyor

DÜNYADA ve ülkemizde en son teknoloji ile üretilen insansız robotik endüstriyel temizlik sistemleri ve çeşitli ürünler, Harbiye İstanbul Kongre Merkezi'nde yapılmakta olan ISSA/INTERCLEAN İstanbul Endüstriyel Temizlik Teknolojileri ve Hizmetleri Fuarı ve Konferansı'nda sergilendi.


ROBOTİK TEKNOLOJİYE SAHİP İNSANSIZ CAM SİLME Cİ[...]

Endüstriyel temizlik pazarı 63 milyar TL\'ye ulaştı

Endüstriyel temizlik sektörünün Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki en önemli buluşma noktası, INTERCLEAN İstanbul Endüstriyel Temizlik Teknolojileri ve Hizmetleri Fuarı ve Konferansı, 10-12 Nisan'da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuar ve konferansın destekçileri arasında TESHİAD da bulunuyor.

End&uu[...]

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin