info@endkimya.com
0216 629 66 19 Whatsap 0533 146 43 18

İno Kimya Endüstriyel Temizlik Ve Bakım Ürünleri

İno Kimya Endüstriyel Temizlik Ve Bakım Ürünleri

Kimya sektöründe geniş bir ürün yelpazesi bulunan İNO KİMYA, stratejik coğrafi konumu sayesinde başta Asya, Avrupa, Orta doğu ve Afrika olmak üzere tüm dünyaya hızlı ve kısa sürede ürün tedariki sağlamaktadır. .

Küresel pazarda aktif rol alan ve sürekli gelişen iş ortaklarının gereksinimlerini en uygun şekilde karşılamak ve taleplerine göre özel üretimler yapmak amacıyla Ar-GE, üretim, kalite kontrol, kalite güvence ve satış VE pazarlama konularında uzmanlardan oluşan, ürün geliştirme ve teknik desteğe yönelik uzman bir ekip oluşturmuştur. 
Ar-Ge alanındaki önemli yatırımlari sürecinde etkin rol almıştır.  
çözüm odaklı üretme ve geliştirme anlayışı hizmet kalitesini de üst düzeylere taşımıştır.

İno Kimya Endüstriyel Temizlik Ve Bakım Ürünleri, ürün kalitesini geliştirmek ve güvence altına almak amacıyla Avrupa Birliği ülkelerine yüksek miktarda ürün tedarik etmesi sebebi ile de AB mevzuatı gereğince, ürünlerin REACH ve ECHA kayıtları da bulunmaktadır.

Bütün İNO KİMYA ürünleri Helal Sertifikasına sahiptir. 
Bu sertifikaya sahip organik peroksit üretimi yapan firmadır.

Yüksek kaliteli ürünler, dinamik pazarlama ekibi, kısa süreli teslimatlar ve teknik desteğin kolayca sağlanabilmesi İNO KİMYA'nın avantajları arasında yer almaktadır. inokimya, Dünya’ya açılan bir kapı olarak, her zaman üstün kaliteyi sunmak için en donanımlı ve eğitimli personelleri istihdam etmekte, yüksek kaliteli üretim standartlarına, yeniliklere yatırım yapmaya devam etmektedir.

 Bu çerçevede belirlenmiş ilkelerimiz şöyledir;
 Güven - Doğruluk ve dürüstlük değerlerimizle tüm paydaşlarımıza güven veririz.

Gizlilik - Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

 Çalışanlarına Karşı Sorumluluk - Güvence, istihdam ve adil yaklaşımla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlarız.

Sürekli İyileştirme - Çevre ve toplum değerlerini sürekli göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini sürekli geliştiririz.

Tarafların İhtiyaç ve Beklentilerini Karşılamak - Tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini Yönetim Sistemi süreçleri ile uyumlu şekilde karşılanmasını sağlarız.

Risk Temelli Yaklaşım- Tüm faaliyetlerimizde etkileşim içinde olan hususlara risk temelli yaklaşımla, amaçlanan hedeflere ulaşmasını güvence altına alırız.

 

 

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin